http://archaikum.cz/ren_dhark/lexikon/rd_lexikon.php
[ Archaikum.cz > Ren Dhark > Lexikon > Informace o vesmíru Rena Dharka - lexikon ]

Informace o vesmíru Rena Dharka - lexikon

hledání v lexikonu:


Strážci vesmíru - vlastní název Giantů. V červenci 2057 se Strážci vesmíru ukáží jako částečně organická (biomechanická) robotická konstrukce Tajemných, která pečuje o transmiterovou síť svých tvůrců. Jedna jejich skupina je převzata CALem a modifikována. Tito Strážci vesmíru jsou pak oni Gianti, kteří v červenci 2051 přepadli Zemi.
Chris Shanton, Jos Aachten van Haag a kyborgové Alsop, Carrell, Oshuta a Sass objeví v červnu 2057 při průzkumu transmiterové sítě Tajemných planetu, na které byli Strážci vesmíru zkonstruováni. Naleznou zde upozornění, že Strážci vesmíru sami sebe zdokonalili a vymkli se kontrole Tajemných.
V listopadu 2057 informuje Shirs Rena Dharka o tom, že zničení Saltelie na kterou POINT OF nasměrovala koncentrovanou energii bylo odvráceno posledními Strážci vesmíru. Toto tvrzeví je přijato s obezřetností - motivy a rozsah znalostí Shirse jsou neznámé. Rovněž pověsti o tom, že Terranec Per Viking je Gianty označován jako Strážce vesmíru musí být ještě proveřeny.
Později se mezi Strážci vesmíru a Gianty objeví rozdíly. Posledním z nich je jejich přeprogramování pro invazi na Zemi.
V roce 2059 narazí Terranci na Strážce vesmíru v galaxii Orn. Worgunové a jejich pomocné národy je zde označují jako biostruktury.
[I/3], [I/6] , [I/7], [I/14], [I/16], [I/23]

 

nahoru nahoru

Tento soubor byl naposledy změněn dne 31.5.2008 v 23:02:00
rsc@email.cz © rsc 2000 - 2024

TOPlist