http://archaikum.cz/casio/diare/podrobne/em-500_podrobne.php
[ Archaikum.cz > CASIO > diáře > EM-500 - podrobný popis ]
Sponzorované odkazy:

Cassiopeia EM-500 - podrobný popis


Cassiopeia má Windows Media Player který umožňuje přehrávat audio soubory ve formátu MP3 nebo Windows media format (zabírá méně místa než MP3). Takže máte v jednom přístroji jak MP3 přehrávač tak videopřehrávač.
Kromě těchto vymožeností má Cassiopeia E-125 Pocket Outlook, program umožňující zpříjemnit vaši práci. Zahrnuje evidenci osobních i obchodních kontaktů, možnost plánování vašich schůzek, hlídání nesplněných úkolů atd. Data Pocket Outlooku lze synchronizovat s MS Outlook na stolním počítači. Note Taker vám umožňuje psát a kreslit si poznámky přímo na obrazovku a ukládat do paměti. Voice recorder umožňující pořizovat hlasové poznámky digitálním diktafonem.
Navíc tento model obsahuje Pocket Word a Pocket Excel, které jsou souborově kompatibilní s Microsoft Excel a Word (co se týká editačních možností, tak jsou vybaveny střídměji). Dále je zde navíc implantovaný Pocket Internet Explorer, a Inbox pro zasílání elektronické pošty. K ukládání těchto informací slouží interní paměť 32MB, která se dá rozšířit pomocí paměťové karty MultiMediaCard, což uživatel přivítá hlavně při přehrávání audia.
Cassiopeia obsahuje GSM softwarový modem.
Možnost použití WAP, SMS, E-mail a Internetového připojení v kombinaci s vybranými mobilními telefony. Toto připojení lze realizovat pomocí kabelu, který se musí dokoupit zvlášť nebo prostřednictvím IrDA portu.

převzato z casio.123shop.cz

nahoru nahoru

Tento soubor byl naposledy změněn dne 31.5.2008 v 22:58:49
rsc@email.cz © rsc 2000 - 2022

TOPlist