http://archaikum.cz/casio/diare/podrobne/e-125_podrobne.php
[ Archaikum.cz > CASIO > diáře > Cassiopeia E-125 - podrobný popis ]
Sponzorované odkazy:

Cassiopeia E-125 - podrobný popis


Cassiopeia má Windows Media Player, který umožňuje přehrávat audio soubory ve formátu MP3 nebo wmf (Windows media formát (zabírá méně místa než MP3)), takže máte v jednom přístroji jak MP3 přehrávač tak videopřehrávač.
Kromě těchto vymožeností má Cassiopeia E-125 Pocket Outlook, program umožňující zpříjemnit vaši práci. Zahrnuje evidenci osobních i obchodních kontaktů, možnost plánování vašich schůzek, hlídání nesplněných úkolů atd. Data Pocket Outlooku lze synchronizovat s MS Outlook na stolním počítači. Note Taker vám umožňuje psát a kreslit si poznámky přímo na obrazovku a ukládat do paměti. Voice recorder umožňující pořizovat hlasové poznámky digitálním diktafonem.
Navíc tento model obsahuje Pocket Word a Pocket Excel, které jsou souborově kompatibilní s Microsoft Excel a Word (co se týká editačních možností, tak jsou vybaveny střídměji). Dále je zde navíc implantovaný Pocket Internet Explorer a Inbox pro zasílání elektronické pošty. K ukládání těchto informací slouží interní paměť 32MB, která se dá rozšířit pomocí paměťové karty vložené do Compact Flash Card slotu (TYP I/II), což uživatel přivítá hlavně při přehrávání audia. Tento slot Cassiopeiu spojuje také se světem. Jeho pomocí můžete připojit modem a již Vám nic nebrání se připojit do sítě INTERNET, můžete posílat a přijímat e-maily nebo zasílat faxy.

převzato z casio.123shop.cz

nahoru nahoru

Tento soubor byl naposledy změněn dne 31.5.2008 v 22:58:44
rsc@email.cz © rsc 2000 - 2024

TOPlist