http://archaikum.cz/casio/diare/podrobne/be-300_podrobne.php
[ Archaikum.cz > CASIO > diáře > Cassiopeia BE-300 - podrobný popis ]
Sponzorované odkazy:

Cassiopeia BE-300 - podrobný popis


Použití CF karet:
- Připojení technologie BLUETOOTH 
prostřednictvím karty
- Bezdrátové připojení k síti
- Připojení CASIO digitální kamery
- Použití paměťových karet CF I/II
- Použití nízkopaměťových síťových karet
- Použití CF snímačů čárového kódu
- Připojení CF modemů a CF GSM modemů 
pro spojení se světem Internetu 

Osobní informační manažer

Vedle nabídky šikovných funkcí Kalendáře, Kontaktů, Úkolů a Poznámek Vám Cassiopeia BE-300 nabízí synchronizaci dat s Microsoft Outlook 97/98/2000. Pro lepší čitelnost používá přístroj barevný displej.

Synchronizace s daty na Vašem PC
Jednoduše vložíte Váš osobní manažer do USB kolébky pro okamžitou synchronizaci dat mezi Microsoft Outlook 97/98/2000 na Vašem stolním počítači a CASSIOPEIA softwarem přes vysokorychlostní datový přenos. 

E-mail

Můžete synchronizovat a stahovat Vaše E-mailové právy, které si můžete vzít sebou na obchodní jednání. Pokud používáte Bluetooth nebo bezdrátové připojení, můžete si užít bezdrátové e-mailové komunikace. Můžete samozřejmě použít i klasický CF nebo GSM CF modem. (Modemy ani karty nejsou součástí příslušenství přístroje) 

Internetový prohlížeč

Pokud synchronizujete se svým PC, můžete si stáhnout své oblíbené Internetové adresy a prohlížet si je, kdykoliv se Vám zachce.

Prohlížeč obrázků

S přiloženým programem Photo Viewer si můžete na svém osobním manažeru prohlížet Vaše obrázky. Pokud používáte CF digitální kameru, můžete snímky také pořídit. Podporované formáty jsou JPEG, BMP, GIF a PNG.

Prohlížení dat z Microsoft Excel / Word / Power Point 

Pomocí přiloženého programu Quick View Plus, můžete svým kapesním manažerem prohlížet dokumenty Microsoft Excel, Word, Power Point. Stačí přenést data z Vašeho PC do kapesního manažera a máte okamžitý přístup ke svým dokumentům kdykoliv a kdekoliv.


nahoru nahoru

Tento soubor byl naposledy změněn dne 31.5.2008 v 22:58:37
rsc@email.cz © rsc 2000 - 2022

TOPlist